אירועים פרטיים

לפני הכל, מזל טוב.

תפוח הפקות הוא בית הפקות אקסקלוסיבי, ששם לו למטרה להביא משב רוח רענן ואחר לעולם האירועים. ההפקות שלנו מאופיינות בסגנון ייחודי ובאלגנטיות מוקפדת העוברים כחוט השני בין כל מרכיבי האירוע. מבחירת הקונספט המתאים, איתור מקום "עם אופי" בעל צביון ייחודי, דרך תכנים מוסיקליים ואמנותיים, קייטרינג משובח, עיצוב חלל ודקורציה מלהיב ועד לתאורה אווירתית.


מה נשמע? מילה על המוסיקה שלנו…

כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומי מוסיקה ואמנות, אנחנו שמים דגש מיוחד על התכנים המוסיקליים והאמנותיים של האירוע. (הכירו את הכובע השני שלנו: טריולה הפקות מוסיקליות).
מופעי המוסיקה של תפוח הפקות הופכים את האירוע לחוויה מיוחדת ועשירה, הקולעת למגוון טעמים והעדפות, מהרכבי ג'אז, לטיני וישראלי מעולים דרך מופעי איכות בסגנון סבנטיז, קברט, סטפס, דיקסילנד ועוד.

אירוע פרטי הוא אמירה ודרך ביטוי. לחגוג בסגנון שלך, בלי להתפשר על הטעם המיוחד שלך, עם אנשים שאתה אוהב. תפוח הפקות מציעה שפע של אירועים פרטיים יוצאי דופן ברמתם, באופיים ובסגנונם. כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים להפיק אירוע פרטי בחברת הפקה מקצועית, אשר לה כוח קנייה גדול מול ספקים שונים בעולם האירועים. מסיבה זו, אירועים פרטיים בחברות הפקה מחיריהם אטרקטיביים יותר. נשמח לעמוד לצידכם בהפקת אירוע פרטי ייחודי, משמחה משפחתית ועד חתונה.