טיפים

טיפים ועצות טובות. גזרו ושמרו.

התייחסו לאירוע עסקי כאל השקעה לכל דבר

מחקרים מוכיחים כי ארגונים משגשגים ומצליחים הם אלה אשר השכילו לגבש ולטפח הווי חברתי בריא וחיובי בארגון. אירוע עסקי או אירוע חברה מוצלח בונים הווי חברתי ומגבשים את צוות העובדים והמנהלים. אין כמו אירוע חברה כדי לתרום לתחושת הסיפוק של העובדים ולעודד את רצונם לתרום לחברה.

מעוניינים להוזיל את עלויות האירוע – עסקי או פרטי? בדקו היטב מה המפיקים מוכנים לעשות בשבילכם

בזכות כוח הקנייה ושיתופי הפעולה המתמידים של חברת ההפקה עם הספקים השונים, יש אפשרות להוזיל משמעותית (תופתעו עד כמה) את עלויות כל אירוע, עסקי ופרטי כאחד. כדאי לבדוק עד כמה מחיריה של חברת ההפקה אטרקטיביים, ביחס לאיכויות שתקבלו.

הבטיחו שמירה על האינטרסים שלכם

מפיק אירועים מקצועי ידאג לשמור על האינטרסים של הלקוח מול הספקים השונים, תוך שימוש בכלים מקצועיים לבקרת איכות ואמינות. זוהי נקודה חשובה מאוד בשיקולי תכנון האירוע והפקדתו בידי חברת הפקה מנוסה.

איך הופכים כנס עסקי למרתק במיוחד?

בכל כנס עסקי, שלבו פאנלים מקצועיים עם מרצים מעניינים ואנשי מקצוע מעולמות תוכן מגוונים, גם כאלה אשר לכאורה אין להם קשר ישיר לתחומכם. אלה יעשירו ויצבעו את הכנס בצבעים חיים, ויתרמו להטמעת התכנים הרצויים לכם בקרב משתתפי הכנס לאורך זמן.

אל תוותרו על המוסיקה

המוסיקה היא הלב הפועם של כל אירוע. בחירת תכנים מוסיקליים ואמנותיים עושה לעיתים קרובות את כל ההבדל ומעניקה לאירוע אופי וסגנון משלו. בחירת התכנים האמנותיים תתבסס על שני מרכיבים: ניתוח הסגנון הרצוי לאירוע על פי טעמכם הייחודי, ותמהיל האורחים.

המשפחה מעל לכל

לקראת הפקת החתונה, עולים על פני השטח פערים אצל בני המשפחה באשר לתכנון האירוע ולסגנונו. השאירו את משימת גישור הפערים בידי מפיק מקצועי מנוסה, ושמרו על השלווה ועל מצב הרוח הרומנטי.

שווה בדיקה

ידעתם שישנם תאריכי חתונה "מותרים" לספרדים ו"אסורים" לאשכנזים, ולהיפך?
ישנן גם תקופות "מוקפדות" יותר. לדוגמא, בתקופת בין המצרים נהוג להחמיר יותר מאשר בתקופת ספירת העומר.